اسپانیا

رویداد و نمایش های جذاب رویداد و نمایش های جذاب

اسپانیای امروزی کشوری دموکراتیک و دارای حکومتی پارلمانی تحت قانون اساسی پادشاهی است. اسپانیا یک کشور توسعه‌یافته و سیزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی، پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو می‌باشد.

اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم‌مرز است. اسپانیا از لحاظ وسعت، دومین کشور بزرگ اروپای غربی و پنجمین کشور بزرگ اروپاست.

مادرید پایتخت کشور اسپانیا بعد از برلین و لندن سومین شهر بزرگ در اتحادیه اروپا محسوب می شود. قدمت این شهر به قرن ۹ میلادی باز می گردد..

بارسلونا از دیگر شهرهای بسیار مهم در کشور اسپانیا است که می تواند برای مهاجرت یگ گزینه بسیار عالی باشد. این شهر بسیار زیبا و دارای آب و هوایی معتدل است اغلب افرادی که به کشور اسپانیا سفر می کنند این شهر را یک گزینه بسیار عالی می دانند.

والنسیا از دیگر شهرهای بسیار مهم در کشور اسپانیا محسوب می شود، این شهر دارای فصل تابستان گرمی بوده و البته زمستان های معتدلی دارد. شهر والنسیا به طور کلی از نظر هزینه زندگی، کم هزینه و خوب است. شهر سویا یکی از گرمترین شهرهای ساحلی کشور اسپانیا محسوب می شود که از نظر مهاجران یک گزینه خوب است. گرانادا شهری در بخش شرق خودمختار آندلس است که دارای دانشگاه ها و جشنواره های بسیار وسیعی است.

شهر ساراگوسا در بالاترین نقطه در دره ابرو قرار دارد و از دسته شهرهای شمالی کشور اسپانیا محسوب می شود در این شهر هنوز سنت های قدیمی و آداب و رسوم دیده می شود. شهر مالاگا شهری بسیار پرجمعیت در بخش جنوبی کشور اسپانیا است. مورسیا در جنوب شرقی، بیلبائو در شمال و سالامانکا در مرکز کشور اسپانیا از دیگر شهرهای بسیار مشهور هستند که برای زندگی و همینطور درآمدزایی گزینه های عالی محسوب می شوند.

 

اقتصاد اسپانیا

 

اسپانیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان، پنجمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ منطقه یورو می‌باشد.

صنعت و انرژی به نسبت سال های گذشته رشدی بیش از ۶۰ درصد در این کشور داشته است. همینطور میزان تولید ناخالص داخلی کشور اسپانیا نیز بیشتر از قبل است. کشور اسپانیا در زمینه تجهیزات پزشکی و دارو نیز رتبه خوبی دارد.

 

مشاغل موردنیاز اسپانیا

 

کشاورزی، واردات زعفران، گردشگری، محصولات مربوط به انرژی و ترابری، نساجی و مشاغل مربوط به فناوری اطلاعات و ارتباطات از پر رونق ترین بیزینس های ممکن در اسپانیا هستند. اسپانیا جزو پیشرفته ترین کشورها در زمینه تولید انرژی تجدید پذیر است.

نکته جالب توجه این است که هم اکنون ۴۰ درصد کارآفرینان اسپانیایی خانم ها هستند  و این آمار در تمام جهان خیره کننده است.

 

جمعیت ایرانی و شرکت های ایرانی در اسپانیا

 

شرکت های ایرانی در کشور اسپانیا در زمینه صنعت، رشد ۲۵ درصدی داشته و رتبه شرکت های ایرانی خدماتی در کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۹ حدود ۷ درصد بیشتر شده است. جمعیت ایرانی در کشور اسپانیا در سال ۲۰۱۹ در حدود ۲۵ درصد بیشتر از ده سال پیش است و این رقم نشان می دهد که کشور اسپانیا یک کشور قدرتمند در زمینه زندگی و کار محسوب می شود.

سیستم های آموزشی کشور اسپانیا رشد بیش از ۷۵ درصد به نسبت سال های قبل داشته و دانشگاه های این کشور بسیار قدرتمند ظاهر شده اند به طوریکه از بهترین واحدهای درسی و آزمایشگاه ها در این کشور استفاده می شود. تحصیل و کار همزمان از دیگر ویژگی های مثبت مهاجرت به اسپانیا محسوب شده و افرادی که قصد ادامه تحصیل در زمینه دکتری در کشور اسپانیا را دارند باید بدانند که این کشور بهترین فضای تحصیل با هزینه ارزان را فراهم ساخته است.

کشور اسپانیا در رتبه بندی های مختلف توانسته خود را به درجه خوبی برساند به طوریکه سیستم های آموزشی در کشور اسپانیا نیز طبق استانداردهای روز دنیا پیش می رود.

 

کیفیت زندگی

 

بر اساس پژوهش‌های انجام شده اسپانیا از نظر کیفیت زندگی پس از کشورهایی مانند فرانسه، آلمان، بریتانیا و کره جنوبی در بین ده کشور نخست جهان قرار دارد.

سرمایه گذاری

انواع سرمایه گذاری در اسپانیا

 • سرمایه گذاری به صورت سپرده ۱ میلیون یورویی در حساب بانکی اسپانیا برای ۵ سال
 • سرمایه گذاری حداقل ۱ میلیون یورویی تحت شکل سهام در یک یا چند شرکت محلی
 • سرمایه گذاری حداقل ۲ میلیون یورو در اوراق خزانه داری
 • سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با خرید ملکی به حداقل ارزش ۵۰۰,۰۰۰ یورو
 • کارآفرینی: افتتاح مشاغل یا شروع یک پروژه کارآفرینی که مورد علاقه عمومی است.

نکته: جهت اخذ اقامت، نوع سرمایه گذاری مهم نیست ولی لازم است که این سرمایه برای حداقل ۵ سال حفظ شود.

اگر برای دریافت تابعیت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری به کمک نیاز دارید، کارشناسان ما شما را در این امر یاری خواهند کرد.

 

شرط اخذ گلدن ویزا از طریق خرید ملک

ملک خریداری شده می تواند مسکونی یا تجاری باشد و این ملک قابل اجاره دادن به غیر جهت کسب درآمد نیز می باشد. ارزش ملک خریداری شده باید ۵۰۰,۰۰۰ یورو باشد که این مبلغ را می توان صرف خرید یک یا چند ملک کرد.

ملک باید حداقل ۹۰ روز قبل از درخواست خریداری شود و خرید ملک باید توسط اداره ثبت املاک تایید گردد و ضمنا مالک جدید هنگام ارائه ی درخواست ویزا باید اسناد مالکیت کافی را به همراه داشته باشد.

 

Empadronamiento چیست؟

ایمپادرومینتو نشان دهنده ثبت محل زندگی شما در شهرداری است که برای اخذ اقامت حتما لازم است این برگه را داشته باشید. معمولا برای امپادرون شدن نیاز هست قرارداد ۶ ماهه اجاره ملک موجود باشد. بعلاوه باید از سایت شهرداری برای نزدیک ترین شهرداری وقت گرفته و در تاریخ مقرر به آنجا مراجعه کنید.

مدارک لازم: پاسپورت، قرارداد خانه و فرمی که در همان جا پر می کنید.

 

اقامت طلا یی در اسپانیا

اخذ اقامت گلد اسپانیا طی برنامه ارائه شده از سوی دولت این کشور در سال ۲۰۱۳ برای اولین بار کلید خورد. طی این برنامه شما می‌بایست اقدام به خرید ملک و یا سرمایه گذاری کنید، با این تفاوت که باید مبلغ ۵۰۰ هزار یورو به این سرمایه گذاری اختصاص دهید. با این کار ویزای طلایی اسپانیا را از طریق سرمایه گذاری و یا خرید ملک دریافت کرده‌اید و باید هر دو سال یکبار اقامت خود را تمدید کرده تا پس از پنج سال امکان اقامت دائم و پس از ۱۰ سال امکان اخذ تابعیت این کشور را بدست آورید.

 

مراحل اقامت گلد اسپانیا برای متقاضیان غیر اتحادیه اروپا

متقاضیانی که قصد استفاده از مزایای ویزای طلایی را دارند برای اخذ آن می‌بایست مراحل زیر را پشت سر بگذارند. .

 • اقدام برای خرید املاک مختلف
 • اقدام برای دریافت سریع اقامت اسپانیا برای اعضای خانواده یعنی همسر و فرزندان تحت تکفل زیر ۱۸ سال
 • انجام سرمایه گذاری و تعهدات مرتبط با آن پیش از درخواست ویزا
 • امکان اخذ شهروندی اسپانیا پس از گذشت ده سال از سرمایه گذاری اولیه

 

شرایط گرفتن ویزای طلایی اسپانیا

 • اولین شرط و مهم‌ترین آن عدم ورود غیر قانونی و اقامت غیر قانونی متقاضی در کشور اسپانیا بوده و برای اقامت گلد اسپانیا و خرید ملک در این کشور شما باید حداقل ۱۸ سال را داشته باشید.
 • داشتن حتی یکبار ریجکتی ویزا در کشور‌های حوزه شنگن شرایط گرفتن این مجوز را برای شما سخت خواهد کرد.
 • داشتن بیمه سلامت عمومی و یا خصوصی که مورد تایید مراجع ذی صلاح اسپانیا باشد از شرایط این نوع اقامت است.
 • اثبات سرمایه گذاری از طریق ثبت گواهی املاک که نشان دهنده ی مالکیت متقاضی در زمان درخواست اقامت باشد.

چه عواملی در ریجکت ویزای کشور اسپانیا نقش دارند؟

عوامل زیادی هستند که می‌توانند باعث ریجکت شدن ویزای کشور اسپانیا باشند. اما از مهم‌ترین دلایلی که در این زمینه وجود دارد، می‌توان به قانع نشدن افسر ویزا در خصوص بازگشت متقاضی به کشور مبدا پس از پایان مدت اعتبار ویزا اشاره کرد. بهتر است بدانید به این مسافران که به کشور مورد نظر سفر کرده و برنمی‌گردند، به اصطلاح مسافران One way یا یک طرفه می‌گویند.

ویزای اقامتی

اقامت دائم اسپانیا

بـعد از پنج سال اقامت در اسپانیا می توان برای اقامت دائم اسپانیا اقدام نمود. اقامت دائم به شما اجازه ماندن در اسپانیا بدون محدودیت کار، تحصیل و یا هر فعالیت دیگر را برابر با حقوق یک تبعه اسپانیایی می دهد.

 

تابعیت اسپانیا

پس از آن که بـرای مدت خاصـی اقـامت اسپانیا را داشته باشید، مـی توانید برای اخذ تابعیت و پـاسپورت اسپانیایی اقدام کنید. فرد باید بیش از ۱۸ سال سن داشته و در صورتیکه قیم قانونی و یا والدین وی قصد درخواست اخـذ تابعیت برای فرد را دارند، در این صورت سن فرد باید بیش از ۱۴ سال باشد.

 

شماره نیه اسپانیایی

شماره نیه به عنوان شماره شناسایی خارجی ها در اسپانیا استفاده می شود. بنا به وب سایت رسمی وزارت کشور اسپانیا خارجی هایی که بنا به دلایل اقتصادی، اجتماعی و یا حرفه ای در اسپانیا ساکن هستند، جهت شناسایی بهتر در سیستم اداری اسپانیا، شماره شناسایی ملی دریافت میکنند. شماره نیه به عنوان شماره ملی بر روی تمامی مدارکی که به نام فرد خارجی صادر شده، استفاده می گردد و به عنوان جایگزینی برای شماره پاسپورت می باشد.

 

تفاوت شماره NIE  و TIE 

NIE یک شماره شناسایی است که به افراد خارجی داده می شود و در امور اداری و اقتصادی اسپانیا کاربرد دارد. مثلا اگر بخواهید در اسپانیا ملکی بخرید یا کار کنید به این شماره نیاز دارید.

TIE کارت شناسایی مخصوص افراد خارجی است که با ویزا یا مجوز اقامت وارد اسپانیا شده اند. اگر این افراد بیش از شش ماه در اسپانیا بمانند، موظف هستند درخواست اخذ TIE نمایند.

به طور کلی در شرایط زیر نیاز به داشتن NIE دارید:

 • خرید یا فروش ملک
 • افتتاح حساب بانکی
 • پرداخت مالیات
 • به ارث بردن دارایی در اسپانیا
 • درخواست وام
 • و بطور کلی تر شما در اسپانیا با هرنهادی که قصد انجام معامله داشته باشید نیاز به NIE دارید.

شماره نیه را به دو صورت میتوان دریافت کرد:

 • پس از دریافت ویزای اقامتی  و ورود به اسپانیا با مراجعه به اداره مهاجرت و اداره پلیس میتوان شماره نیه را دریافت نمود.
 • در مواردی با مراجعه به سفارت اسپانیا در تهران میتوان شماره نیه دریافت کرد. برای دریافت شماره نیه فرد باید بصورت حضوری مراجعه نماید. وکیل قانونی تنها در صورت داشتن اصل وکالت نامه میتواند شماره نیه را دریافت کند.

شماره نیه برای انجام فعالیت های زیر در اسپانیا ضروری است:
پرداخت مالیات
استخدام و شروع به کار
ثبت شرکت
خرید و فروش خودرو
خرید و فروش ملک
دیگر اقدامات اقتصادی

اگر برای اقامت اسپانیا درخواست داده اید، شماره نیه را بصورت اتوماتیک دریافت خواهید کرد و نیازی به درخواست جداگانه نیه ندارید.
داشتن شماره نیه به شما حق کار نمی دهد. جهت دریافت حق کار باید حتما اقامت با حق کار داشته باشید، در حالیکه به فرد دارای تمام انواع اقامت اعم از اقامت دانشجویی و اقامت تمکن شماره نیه اختصاص داده خواهد شد. اگر اقامت تمکن و یا اقامت دانشجویی دارید و قصد انجام فعالیت اقتصادی در اسپانیا دارید لازم است نوع اقامت خود را تغییر دهید.

 

قوانین بیمه تامین اجتماعی در زمینه استخدام

یکی از وظایف کارفرما در زمان استخدام پرداخت هزینه بیمه تامین اجتماعی کارگر است. طبق قانون ۲۸٫۳ درصد دریافتی کارگر باید جهت تامین اجتماعی صرف شود که از آن تنها ۴٫۷ درصد را کارگر پرداخت می کند و باقی را کارفرما می پردازد.
مطابق قانون، پس از استخدام یک نفر باید مراتب را در زمان ده روز به اداره کار اطلاع دهد. برای اینکار باید کپی و اصل قرارداد و مدرک شناسایی کارگر را ارائه نمایید.

قانون کار در اسپانیا در سالهای اخیر اصلاح شده است و بطور کلی به نفع کارگر است.  در این قانون کارگر دارای حقوق گسترده ای است و برای دوازده ماه کار حقوق معادل ۱۴ ماه دریافت میکند. همچنین قانون کار اسپانیا بطور کلی از قرارداد ثابت حمایت می کند و قرارداد جهت استخدام های موقتی تنها در موارد خاص مجاز شمرده شده است.

 

ثبت شرکت در اسپانیا

یکی از سریع ترین و  ساده ترین روش های ورود به اروپا ثبت شرکت در اسپانیا می باشد که می توانید با حداقل هزینه در عرض ۱ ماه ویزا مولتی ۱ ساله اسپانیا را دریافت کنید همچنین این پروسه این امکان را به شما می دهد که ۱ الی ۳ نفر به  صورت مشارکتی در امر ثبت شرکت همراه شما باشند.

 

مزایای ثبت شرکت در اسپانیا

 •  دسترسی آسان به بازارهای اروپایی
 •  دریافت ویزای شینگن برای تمامی افراد خانواده
 •  نداشتن قانون های اجباری مانند دارا بودن شریک اسپانیایی
 •  دریافت آسان تر ویزا برای دیگر کشورهای جهان
 •  قوانین تجاری و گمرکی آزاد در محدوده کشورهای عضو شینگن
 •  استفاده از برند اروپایی
 •  افتتاح حساب شخصی و شرکتی در معتبرترین بانک های اروپایی

 

شرایط ثبت شرکت

۱- تکمیل و ارسال فرم وکالت

۲- ایجاد ۶ اسم سه سیلابی برای نام شرکت (که پس از مشورت و بررسی با وکیل یکی از آنها انتخاب می شود)

۳- اعلام قدرالسهم هریک از شرکا

۴- اعلام ۱۰ نوع فعالیت یا خدمات تجاری

 

مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیا

یکی از نکاتی که هنگام اخذ ویزای اسپانیا باید به یاد داشته باشید، ترجمه مدارک به زبان اسپانیایی می‌باشد و ترجمه آن‌ها تقریبا یک ماه زمان می‌برد. بهتر است به یاد داشته باشید که برای این کار نیاز نیست که از وزارت امور خارجه و دادگستری تاییدیه بگیرید، برای این کار تنها مهر دارالترجمه کفایت می‌کند.

 • فرم درخواست ویزای اسپانیا
 • تعداد دو قطعه عکس در سایز 4.5 * 3.5
 • پاسپورت فعلی درخواست کننده ویزا و کلیه پاسپورت‌های قبلی وی
 • رزرو بلیط رفت و برگشت و برنامه سفری
 • واچر هتل و یا مدارک مربوط به محل مورد اقامت در کشور اسپانیا
 • تمکن مالی و گردش حساب
 • داشتن رسید پرداخت هزینه ویزا (به به نوع ویزا تفاوت دارد)
 • داشتن اصل و ترجمه تمامی صفحات شناسنامه و کارت متقاضی
 • داشتن اصل و ترجمه سند ازدواج متقاضی
 • دعوت نامه (در صورت وجود)

مراحل ثبت شرکت در اسپانیا

 •  ارائه وکالت نامه
 •  اخذ شماره مالیاتی NIE برای شرکت و کسب گواهی NIF
 •  ارائه شماره مالیاتی NIE شخص حقوقی و شماره شناسایی NIF شخص حقیقی
 •  تکمیل فرم تعیین نام برای شرکت خود
 •  افتتاح یک حساب جاری در اسپانیا و واریز مبالغ مورد نیاز در آن و همچنین اخذ گواهی سپرده از بانک
 •  صورت جلسات مجمع عمومی موسسین
 •  پرداخت مالیات بر دارایی
 •  اساسنامه شرکت
 •  ثبت شرکت خود در اداره ثبت شرکت ها
 •  اخذ دفاتر پلمپ مالیاتی و قانونی کردن آن ها
 •  ارائه اظهارنامه مالیاتی

 

اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

با اخذ اقامت تمکن مالی اسپانیا دیگر نیازی به سرمایه گذاری و کارآفرینی نیست. این نوع اقامت به افرادی تعلق می گیرد که نیازی به منبع درآمد در کشور اسپانیا ندارند و همچنین نیازی به سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت هم نیست. متقاضی با نشان دادن درآمد ماهیانه ثابت از طریق اجاره ملک، سود سپرده و یا حقوق بازنشستگی در ایران می تواند این اقامت را دریافت کند. باید در نظر داشت که ارائه یکی از این مدارک در صورتی که درآمد مورد نیاز برای تمکن مالی را اثبات کند کافی است و نیازی به ارائه هر سه مورد نیست.

این درآمد با توجه به قوانین کشور اسپانیا، برای سرپرست و فرزندان بالای ۱۸ سال معادل ماهانه ۲۵۰۰ یورو، همسر ۱۰۰۰ یورو و فرزندان زیر ۱۸ سال نیز هرکدام ۵۰۰ یورو می باشد.

در این نوع از اقامت اسپانیا فرد متقاضی نباید در کشور مقصد و یا ایران سابقه کیفری داشته باشد.

 

مزایای اقامت تمکن مالی (خود حمایتی) اسپانیا

 

 • اقامت تمکن مالی اسپانیا یکی از ساده ترین و سریعترین راه های اخذ اقامت اروپا بوده که در این نوع اقامت اسپانیا شما همواره از پرداخت مالیات معاف هستید.
 • اقامت اروپا برای سرپرست، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال
 • ‎بهره‌مندی از خدمات بیمه پزشکی، حساب بانکی و تحصیل رایگان فرزندان
 • ‎صدور اقامت ۱ ساله در ابتدای پروسه
 • ‎امکان اخذ پاسپورت اسپانیایی پس از ۱۰ سال در صورت دریافت اقامت دائم
 • ‎تردد به کشورهای حوزه شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا
 • ‎امکان استقرار ۹۰ روزه در دیگر کشورهای حوزه اروپای شنگن
 • ‎سهولت در اخذ ویزای کشورهای انگلیس و کانادا
 • بدون نیاز به ارائه مدرک تحصیلی
 • بدون نیاز به داشتن دانش زبان (اسپانیایی، انگلیسی و…) در آغاز پروسه
 • بدون نیاز به سرمایه‌گذاری یا راه‌اندازی کسب‌وکار

 

مدت زمان تمدید و شرایط اخذ تمکن مالی اسپانیا

 

این نوع اقامت تا ۵ سال به صورت یک دوره ۱ ساله  و سپس دربازه های ۲ ساله تمدید خواهد شد.

علاوه بر آن داشتن آدرس واقعی در کشور اسپانیا و داشتن بیمه پزشکی معتبر در آن کشور نیز از موارد ضروری جهت تمدید اقامت های موقت می باشد. باید در نظر داشت که شرط حضور در پروسه تمکن مالی اسپانیا بسیار پررنگ است و تحصیل فرزندان در اسپانیا اجباری است.

 

مراحل درخواست و دریافت اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

 

 • بررسی مدارک و شرایط خانواده
 • عقد قرارداد
 • تکمیل مدارک
 • ترجمه و تایید مدارک
 • تهیه و تنظیم مدارک مورد نیاز از طرف وکیل اسپانیایی
 • مراجعه به سفارت و ارائه درخواست
 • صدور و دریافت ویزا
 • سفر به کشور اسپانیا و استقرار در این کشور جهت دریافت کارت اقامت اروپا برای تمامی اعضای خانواده

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای تحصیلی در آلمان و ویزای کار در آلمان همین حالا با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

چرا بهتر است ما برای شما ویزا بگیریم؟

سرعت در گرفتن ویزا

سرعت در گرفتن ویزا

ما معمولا از کوتاه ترین راه ها برای اخذ ویزا استفاده می کنیم که باعث سرعت در انجام کار و اخذ روادید خواهد شد.

اطلاعات به روز شرایط اخذ ویزا

اطلاعات به روز شرایط اخذ ویزا

ما دائما در حال بررسی جدیدترین تحولات در روابط کشورها برای اخذ ویزا هستیم تا همیشه بهترین راه را پیشنهاد کنیم.

مشاوره تخصصی اخذ ویزا

مشاوره تخصصی اخذ ویزا

مشاوران ما با اشراف کامل به موضوعات اخذ ویزا، روادید سفر و گردشگری، شما را راهنمایی خواهند کرد.

بهترین روش گرفتن ویزا

بهترین روش گرفتن ویزا

راهکارها با توجه به نیاز و پتانسیل شما ارائه می شود، پس باید بهترین راه برای ویزا شدن را بشناسیم.

صرفه جویی در هزینه ویزا

صرفه جویی در هزینه ویزا

وقتی کوتاه ترین راه ها را بشناسید، طبیعتا هزینه های اخذ ویزا کاهش پیدا خواهد کرد.

رضایت بالای مشتریان

رضایت بالای مشتریان

کسانی که با ما ویزا می گیرند، معمولا تبدیل به مشتریان وفادار ما می شوند، نگاهی به به باشگاه مشتریان ما بیاندازید.

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی قدرتمند

ما برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در دسترس هستیم و این یکی از دلایل محبوبیت ما در بین مسافران است.

مورد اعتماد بودن

مورد اعتماد بودن

مفتخریم که اعلام کنیم مسافران جدید ما معمولا توسط مشتریان قبلی به ما معرفی می شوند.

صداقت

صداقت

اگر نگاهی اجمالی به وب سایت پارت ونک بیاندازید، متوجه می شوید که ما همه چیز را صادقانه توضیح می دهیم.

کسانی که از ما ویزا گرفته اند چه می گویند؟

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس هواپیمایی پارت ونک می باشد.