انگلیس

خانواده سلطنتی خانواده سلطنتی

انگلستان بزرگ‌ترین سرزمین در قلمرو بریتانیا و همین طور پیشروترین کشور دنیا در زمینه گردشگری به معنای علمی و آکادمیک است.

این کشور از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال هستند، و در جنوب نیز کانال مانش آن را از فرانسه جدا می‌سازد.

دانشگاه‌های انگلستان به عنوان با کیفیت‌ترین دانشگاه‌های جهان شناخته می‌شوند. همچنین ارائه رشته‌های مختلف سبب شده است که تحصیل در انگلستان بین بسیاری از دانشجویان بین‌المللی محبوب باشد و سالانه ۴۴۲,۰۰۰ دانشجوی خارجی در بریتانیا مشغول به تحصیل شوند.

تضمین کیفیت تحصیلی دانشگاه‌‌های انگلستان در جهان مشهور است. همه دانشگاه‌‌ها و کالج‌‌های انگلستان براساس استانداردهای دقیقی اداره می‌شوند که دولت وضع‌ می‌کند، بنابراین می‌توان اطمینان داشت که بهترین خدمات آموزشی، پشتیبانی تحصیلی و منابع در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.
همچنین به دلیل شهرت انگلستان در انجام بهترین پژوهش‌‌های جهان، می‌توان در دانشگاه‌‌های این کشور به بروزترین امکانات دسترسی داشت. انگلستان به لحاظ کیفیت آثار پژوهشی رتبۀ اول را در جهان کسب کرده و از آمریکا پیشی گرفته‌است. شاهد این امر کسب تقدیرنامۀ موضوعی است که به‌عنوان شاخص کیفیت آثار پژوهشی در نظر گرفته می‌شود.

مدت زمان صدور ویزای انگلیس

طبق اعلام سایت رسمی سفارت انگلیس، زمان مورد نیاز برای صدور ویزای انگلیس تقریبا 3 هفته زمان می‌برد اما به دلیل اینکه متقاضی زیادی در این زمینه وجود دارد،  شاید به این زمان یک هفته یا 10 روز اضافه شود. اما بهتر است بدانید اگر مدارک متقاضی کامل باشد، مدت زمانی که برای ویزای انگلیس نیاز است که شامل: بررسی مدارک در سفارت، انگشت نگاری و صدور ویزا؛ مجموعا زمانی بین 40 تا 50 روز کاری به طول خواهد انجامید.

ویزای تحصیلی

اخذ ویزای تحصیلی انگلستان همواره یکی از راه های مهاجرت به انگلستان محسوب میشود. تحصیل در انگلستان در مقاطع مختلف تحصیلی در سال های اخیر با استقبال چشمگیری همراه بوده است. تحصیل در کالج ها، دبیرستانها و دانشگاه های انگلستان مورد توجه بسیاری از افراد، مشتاق به ادامه ی تحصیل می باشد.

اگر شما فردی علاقمند به تحصیل در اروپا بخصوص کشور انگلستان می باشید مطمئنا سوالات متفاوتی از قبیل نحوه و شرایط اولیه اخذ پذیرش از دانشگاه های انگلستان و مراحل اقدام جهت دریافت ویزای تحصیلی را در ذهن خود دارید و بسیار به آن اندیشیده اید.

توجه داشته باشید که تحصیل در انگلستان بدون مدرک زبان نیز برای برخی دانشگاه های این کشور امکان پذیر است ولی معمولاً سفارت این کشور برای صدور ویزا مدرک زبان آیلس را لازم می داند. تحصیل در انگلستان به صورت رایگان نیست به جز اینکه شخص بتواند بورسیه تحصیلی یا فاند تحصیلی انگلستان را بگیرد. تحصیل رایگان در اتریش، آلمان، نروژ و فرانسه امکان پذیر است. نکته دیگر اینکه افراد متقاضی تحصیل باید حساب هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان را نیز داشته باشند که این هزینه ممکن است نسبت به کشورهای دیگر بیشتر باشد.

تحصیل در انگلستان بدلیل استفاده از جدید ترین سیستم های نظام آموزشی و امکانات ویژه ای همچون تجهیزات پیشرفته پزشکی و با توجه به وجود دانشگاه های با رنکینگ بالا مورد استقبال بسیاری از دانش آموزان در امر تحصیل پزشکی قرار گرفته است. دانشگاه های پزشکی این کشور از لحاظ رتبه بندی در ردیف صد دانشگاه برتر جهان قرار دارد. تحصیل رشته پزشکی در کشور انگلستان ۵ ساله و کوتاهتر از سایر کشورها از جمله ایران می باشد، که البته بایستی شرط سنی را برای اخذ پذیرش رشته پزشکی در کشور انگلستان تا ۲۳ سال در نظر گرفت تا شانس ویزا شدن فرد بالاتر رود.

هزینه تحصیل در دوره پزشکی و دندان پزشکی کشور انگلستان حداقل سالی ۱۸ تا ۲۰ هزار پوند متغیر بوده و شما بایستی قبل از ورود به دانشگاه های پزشکی انگلستان دوره های تحصیلات تکمیلی همچون دوره های A-Level را در کالج های کشور انگلستان بگذرانید و سپس اقدام جهت ورود به دانشگاه های پزشکی نمائید، البته توجه داشته باشید که هر دانشگاهی سیستم خاصی برای گزینش و جذب دانشجوی خود دارد. کالج های این کشور شرایط بسیار مناسبی را برای دانش اموزان خود از جمله استفاده از زمین گلف، استخر، پرستار ویژه، زمین های ورزشی و … مهیا کرده است.

 

مزایای تحصیل در دبیرستان ها، کالج ها و دانشگاه های انگلستان

 

 • زمانی که شما فارغ التحصیل دانشگاه های این کشور باشید از لحاظ پیشنهاد شغلی و شرایط بعد از فارغ التحصیلی موقعیت مناسبی در ایران و ارو پا خواهید داشت.
 • تحصیل در کشور انگلستان در مقایسه با سایر کشورها کوتاهتر می باشد.
 • تحصیل در این کشور بر طبق آخرین متدهای آموزشی دنیاست و این نشان از آن است که شما وقت و هزینه خود را صرف کشور با ارزشی نموده اید که مدارک اخذ شده از آن، مورد تایید ایران و دیگر کشور های جهان می باشد.
 • ورود به کالج ها و دانشگاه های انگلستان با آزمون ورودی و کنکور همراه نمی باشد و این خود مزیتی بسیار قابل اهمیت است.
 • پس از شش ماه حضور در انگلستان می توانید از خدمات بهداشتی و درمانی آن بصورت رایگان استفاده نمایید.

 

ویزای توریستی

ویزای توریستی انگلیس با توجه به هدف سفر متقاضی در مدت زمان های مختلف صادر می‌شود. تمکن مالی و گردش حساب از دیگر مدارک ویزای توریستی انگلیس ارزش بیشتری دارد. مدت زمان صدور ویزای توریستی انگلیس، ۳ تا ۴ هفته کاری می‌باشد.

ویزای توریستی انگلیس چند روزه می‌باشد؟

متقاضیانی زیادی هستند که با دلایل مختلف افدام به گرفتن ویزا می‌کنند، اما بهتر است بدانید که ویزای توریستی می‌تواند به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت صادر شود. اما زمان معمول و نرمال ویزای توریستی انگلیس به صورت کوتاه مدت می‌باشد و اعتباری که به آن تخصیص می‌یابد، شش ماه می‌باشد. اما سفارت انگلیس اختیار این را دارد برای کسانی که متقاضی زمان کمتری هستند، زمان اعتبار این ویزا را به مدت کمتری کاهش دهد.

در بعضی از شرایط که اهداف سفر فرق کرده و نیاز به زمان طولانی‌تری دارد، باید مدارک خاصی را به سفارت ارائه دهید تا بتوانید از طریق آن ویزا توریستی بلند مدت دریافت نمایید. ویزاهای بلند مدت به 3 دسته تقسیم بندی می‌شوند که به صورت 2 ساله، 5 ساله و 10 ساله هستند. همچنین باید بدانید که امکان صدور ویزا به مدت بیشتر از 10 سال وجود نداشته  و نمی‌توانید بیشتر از این زمان ویزا تهیه کنید.

 

شرایط دریافت ویزای توریستی انگلیس

 

متقاضیان ویزای توریستی انگلیس، حتما باید برای ویزاهای تجاری و بازدید از خانواده خود دعوت نامه ارائه کنند. در صورتی که برای این دو نوع ویزا دعوت نامه نداشته باشید، ویزا به شما اعطا نمی‌شود. همچنین برای اخذ ویزای توریستی انگلیس با هدف تفریح و گردشگری، به تاریخچه سفری و منابع مالی شما توجه می‌شود. در صورتی که تاریخچه سفری با منابع مالی شما مطابقت نداشته باشد، درخواست ویزای شما رد خواهد شد. پس شما برای درخواست ویزای توریستی انگلیس باید حتما دعوت نامه ارائه کرده و یا اینکه تاریخچه سفری مناسب داشته باشید.

 

انواع ویزای توریستی انگلیس

 

۱. ویزا توریستی انگلیس با هدف بازدید از خانواده

متقاضی ویزای توریستی انگلیس در صورتی که با هدف بازدید از خانواده خود به این کشور سفر کند، باید ویزای توریستی بازدید از خانواده را درخواست دهد. برای درخواست این نوع ویزا باید از خانواده خود در انگلیس دعوت نامه معتبر ارائه کنید. در این دعوت نامه حتما باید نسبت شخص متقاضی با شخص دعوت کننده ذکر شود.

۲. ویزای توریستی انگلیس با هدف تفریح و گردشگری

اگر با هدف تفریح قصد سفر به انگلیس را دارید، باید ویزای تفریح و گردشگری توریستی انگلیس را درخواست کنید. برای درخواست این نوع ویزا، نیازی به دعوتنامه نیست و فقط به تاریخچه سفری و منابع مالی شما توجه می‌شود.

۳. ویزای توریستی انگلستان با هدف تجاری

اگر با هدف حضور در همایش ها، سمینارها و یا جلسات تجاری قصد سفر به انگلیس را دارید، باید ویزای توریستی تجاری انگلیس را درخواست کنید. برای درخواست این نوع ویزا، نیاز به دعوت نامه از سوی برگزار کننده همایش یا سمینار و یا شرکتی که بازدید می‌کنید، می‌باشد.

ویزای اقامتی

ویزای نمایندگی ثبت شرکت

 

ثبت شرکت در انگلیس یکی از راه های اخذ اقامت در این کشور است.

برای ثبت شرکت در انگلستان که تمام امور به صورت اینترنتی انجام می پذیرد نیازی به حضور فیزیکی شما در انگلستان نمی باشد و شما می توانید تمام مراحل را بصورت آنلاین انجام داده و تنها کافی است که شما مدارکتان تکمیل شده باشد.

توجه داشته باشید که طرح توجیهی اقتصادی یک اصل مهم در این امر بوده که در آن شما باید فعالیت تجاری خود را معرفی کرده و اهداف این طرح را بیان کنید. توجه داشته باشید که در این بیزنس پلن باید انتظاراتی که از برنامه  تجاری نیز می رود ذکر شده باشد و به نوعی یک برنامه کاری به دولت انگلستان ارائه خواهید داد که طبق این برنامه کاری برای شما این مجوز را خواهد داد که در کشور انگلستان به کسب و کار بپردازید .

یکی از نکاتی که بسیار حائز اهمیت است مشخص نمودن آدرس دقیق شرکت بصورت واقعی می باشد به همین خاطر برای انجام ثبت شرکت در انگلستان باید حتما محلی را بعنوان انجام فعالیت های تجاری انتخاب نمایید و آدرس و شماره تلفن و شماره فکس را به ثبت برسانید. بعد از آن طبق قوانین ثبت شرکتها باید از اداره مالیات یک کد شناسایی مالیاتی دریافت کنید. اگر شما این کد شناسایی را نداشته باشید در واقع اجازه فعالیت تجاری و ثبت شرکت در انگلستان را نخواهید داشت.

انجام هماهنگی های لازم با اداره بازرگانی و و امور خارجه کشور انگلستان به عهده شما خواهد بود اما در صورتی که با وکلای ما قرارداد منعقد نماید از ابتدا تمامی مراحل را انجام خواهند داد و شما در پایان پروسه می توانید به انگلستان عزیمت نمایید.

 

مزایا ثبت شرکت در انگلستان

 

 1. اقامت بدون نیاز به سرمایه گذاری با اثبات هزینه دوسال زندگی
 2. عدم محدود کردن نوع فعالیت شرکت ها جهت پذیرش ثبت در انگلستان  و فعالیت آن به عنوان نماینده
 3. بدون نیاز به داشتن مدرک زبان
 4. میزان سهام نماینده درشرکت (زیر ۴۹%)
 5. گرفتن اقامت همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال
 6. تحصیل فرزندان در بهترین مدارس و دانشگاه های این کشور
 7. گرفتن اقامت دائم بعد از ۵ سال زندگی

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

 

 • اسکن گذرنامه متقاضی
 • ترجمه رسمی شناسنامه در صورت عدم وجود پاسپورت
 • گواهی سلامت پزشکی
 • پرینت گردش حسا ب
 • عدم سوء سابقه
 • داشتن دانش زبان
 • ترجمه مدارک لازم همانند ترجمه یکی از قبوض دولتی (قبض آب، برق و یا تلفن همراه)
 • تایید رسمی مدارک مذکور
 • پرداخت هزینه ها ی مورد نیاز

 

خدمات ثبت شرکت

 

 • ثبت و رزرو نام شرکت متقاضیان
 • مهیا نمودن اساسنامه شرکت
 • آماده سازی و ثبت فرمهای اولیه و نهایی ثبت شرکت در انگلستان
 • واریز هزینه های اولیه دولتی جهت ثبت شرکت در انگلستان
 • ارائه گواهی تقسیم سهام
 • ارائه اساسنامه و تفاهم نامه شرکت
 • ارائه مهر دولتی شرکت
 • ارائه کلیه نسخه های ثبت شرکت شما به شکل فیزیکی که در انگلستان مهر دولتی شده است
 • ارائه کلیه نسخه های ثبت شرکت شما به صورت دیجیتالی
 • افتتاح حساب در معتبرترین بانکهای انگلستان (در صورت درخواست)
 • ارسال مدارک با پست سریع
 • راهنمایی و هماهنگی جهت خرید یا اجاره مکان برای راه اندازی کسب و کار
 • راهنمایی و هماهنگی جهت خرید یا اجاره منزل جهت اقامت

به منظور ثبت شرکت در انگلستان می بایست تمامی تشریفات ذکر شده در این مطلب انجام پذیرد در این راستا برای ثبت شرکت در انگلستان شما می توانید با مشاوران پارت ونک تماس حاصل فرمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای تحصیلی در آلمان و ویزای کار در آلمان می توانید از صفحه مورد نظر اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

چرا بهتر است ما برای شما ویزا بگیریم؟

سرعت در گرفتن ویزا

سرعت در گرفتن ویزا

ما معمولا از کوتاه ترین راه ها برای اخذ ویزا استفاده می کنیم که باعث سرعت در انجام کار و اخذ روادید خواهد شد.

اطلاعات به روز شرایط اخذ ویزا

اطلاعات به روز شرایط اخذ ویزا

ما دائما در حال بررسی جدیدترین تحولات در روابط کشورها برای اخذ ویزا هستیم تا همیشه بهترین راه را پیشنهاد کنیم.

مشاوره تخصصی اخذ ویزا

مشاوره تخصصی اخذ ویزا

مشاوران ما با اشراف کامل به موضوعات اخذ ویزا، روادید سفر و گردشگری، شما را راهنمایی خواهند کرد.

بهترین روش گرفتن ویزا

بهترین روش گرفتن ویزا

راهکارها با توجه به نیاز و پتانسیل شما ارائه می شود، پس باید بهترین راه برای ویزا شدن را بشناسیم.

صرفه جویی در هزینه ویزا

صرفه جویی در هزینه ویزا

وقتی کوتاه ترین راه ها را بشناسید، طبیعتا هزینه های اخذ ویزا کاهش پیدا خواهد کرد.

رضایت بالای مشتریان

رضایت بالای مشتریان

کسانی که با ما ویزا می گیرند، معمولا تبدیل به مشتریان وفادار ما می شوند، نگاهی به به باشگاه مشتریان ما بیاندازید.

پشتیبانی قدرتمند

پشتیبانی قدرتمند

ما برای رفع هر گونه مشکل احتمالی در دسترس هستیم و این یکی از دلایل محبوبیت ما در بین مسافران است.

مورد اعتماد بودن

مورد اعتماد بودن

مفتخریم که اعلام کنیم مسافران جدید ما معمولا توسط مشتریان قبلی به ما معرفی می شوند.

صداقت

صداقت

اگر نگاهی اجمالی به وب سایت پارت ونک بیاندازید، متوجه می شوید که ما همه چیز را صادقانه توضیح می دهیم.

کسانی که از ما ویزا گرفته اند چه می گویند؟

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس هواپیمایی پارت ونک می باشد.