انگلستان

انگلستان

انگلستان

دانشگاه کمبریج

 

دانشگاه کمبریج دارای یکی از نمادی‌ترین و زیباترین معماری‌ها در انگلستان و حتی در سراسر دنیا است. این دانشگاه در سال ۱۲۰۹ در زمان قرون وسطی ساخته شده است. دانشگاه کمبریج علاوه بر معماری بسیار زیبا و منحصر به فرد خود دارای کیفیت آموزشی و سطح علمی بسیار بالایی است و براساس رتبه‌بندی بهترین دانشگاه‌های جهانی QS جایگاه هفتمین دانشگاه برتر جهان در سال ۲۰۲۰ را به خود اختصاص داده است. کالج‌ها و دانشکده‌های دانشگاه کمبریج در قسمت‌های مختلف شهر واقع شده‌اند. این دانشگاه امکانات و شرایط بسیار خوبی را برای پیشبرد تحصیلات آکادمیک و دستاوردهای علمی و مهارت‌های دانشجویان خود فراهم می‌کند.

 

دانشگاه آکسفورد

 

دانشگاه آکسفورد قدیمی‌ترین دانشگاه انگلیسی زبان در جهان به شمار می‌آید. این دانشگاه در سال ۱۰۹۶ تاسیس شده است و هم اکنون دارای رتبه‌ی چهارم در بین برترین دانشگاه‌های جهان از دید رتبه بندی برترین دانشگاه‌های جهانی QS است.

دانشگاه آکسفورد ارتباط فعالی با دانشگاه‌های برتر دیگر در سطح جهان دارد و دانشجویان در حال تحصیل در این دانشگاه دانشجویان بسیار فعال و خلاقی هستند. این دانشگاه تاکنون ۶۹ جایزه‌ی نوبل را از آن خود کرده است و بسیاری از چهره‌های مشهور و موفق، دوران تحصیل خود را در این دانشگاه سپری کرده‌اند.

 

دانشگاه دورهام

 

باید بگویم که این دانشگاه در حال در مقایسه با قدمت دانشگاه‌ کمبریج و دانشگاه آکسفورد، یک دانشگاه تازه تاسیس‌ به شمار می‌آید. با این حال اگر قدمت دانشگاه‌های کمبریج و آکسفورد را در نظر نگیرید، این دانشگاه نیز دارای یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌ها است و از کهن‌ترین مراکز آموزش عالی به شمار می آید. دانشگاه دورهام در سال ۱۸۳۲ تاسیس شده است و یکی از برترین تجربه‌ها و آثار تاریخی اروپا در زمینه‌ی معماری محسوب می‌شود. به طوری که معماری آن می‌تواند تحسین بسیاری را برانگیزد.

 

رویال هالووی

 

رویال هالووبی که در سال ۱۸۷۹ تاسیس شده است، در سال ۱۹۰۰ به عنوان یکی از اعضای اصلی دانشگاه لندن شناخته شد. محل این دانشگاه در خارج ار پایتخت کشور انگلستان، یعنی شهر لندن، قرار دارد. این دانشگاه در ساری انگلستان واقع شده است. ساخت این دانشگاه در سال ۱۸۸۱ پایان یافت. معماری این دانشگاه از لویر ولی در فرانسه الهام گرفته شده است. امروزه رویال هالووی دانشگاه لندن به عنوان یکی از بهترین دانشگاه‌ های انگلستان به شمار می‌آید.

 

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس هواپیمایی پارت ونک می باشد.