گروه بخش ویزای آژانس پارت ونک با در اختیار داشتن تیم های متخصص و مجرب در امور اطلاعات کشورهای مطمئن و آینده نگر در زمینه های تحصیلی و تجاری با رعایت و دانش قوانین مربوطه تحت عنوان مشاور و مجری کارآمد فعالیت مینمایند .

تفاوت های انتقال اطلاعات تکمیل و قابل قبول متقاضیان ازمهمترین مزایای این گروه میباشد که براساس سلیقه و نظرمشتریان برنامه ریزی میگردد و ارائه راهکارهای مناسب و با قابلیت در مدت زمان کوتاه انجام میگیرد .

نقاط ضعف و قوت گروه با امکان انتقال شکایت به مدیران و گزارش صحیح بلافاصله مدیریت جهت اصلاح و ارزیابی عملکرد پرسنل مربوطه اقدام به پاسخگویی و ایجاد مسیر صحیح جهت سرعت در عملکرد گروه انجام میگیرد .

در سامانه جامع باشگاه مشتریان شرکت به مشتریان منظور گردیده است هیچ چیزی با ارزش تر از وفاداری نیست و برای اینکه به هدف برسد مدیریت نظارت کامل به این موضوع را انجام میدهد .

جهت آگاهی بیشتر به شبکه های اجتماعی آژانس پارت ونک مراجعه نمایید .
سایت شرکت کمک های بسیار زیادی به شما خواهد کرد که شامل :
– صفحات اطلاعات – تماس – قوانین – مدارک مورد نیاز
– قابلیت ثبت نام و ایجاد پزوفایل به نام هر متقاضی
– قابلیت آگاهی از درخواست کشورهایی که مورد نظرتان میباشد
– اطلاعات کامل از کشورمورد نظر
– پاسخگویی صحیح مسئولین بخش ویزا و مدیریت و جواب سوالات متداول
– اخبار به موقع در مورد درخواست ویزا و یا تحصیل به صورت آنلاین از کشورهای مورد نظر
– آشنایی کامل متقاضی جهت تحصیل به دانشگاههای مرتبط
– آشنایی کامل متقاضی جهت ویزا و اخذ پاسپورت با وکیل شرکت در کلیه کشورهایی که فعالیت داریم .

آژانس هواپیمایی پارت ونک عضو یاتا و دارای مجوز رسمی از کلیه ارگان های رسمی در ایران دارد که در زمینه مشاوره اخذ ویزا فعالیت مینماید .
این شرکت با تخصیص ویژه مدیریت ویزا فعالیت نماید و دارای بانک اطلاعاتی توانمندی میباشد و از تکنولوژی روز استفاده مینماید .

 

پرسنل گروه ویزا پارت ونک