آلمان

 

بسیار از کارشناسان در امور مهاجرت، تحصیل و کار در آلمان را به شما متقاضیان مهاجرت پیشنهاد میدهند. سوال اینجاست آیا این کشور گزینه ای مناسب برای تحصیل به نسبت هزینه است؟ شرایط گرفتن ویزای تحصیل در آلمان چیست؟ مزایای تحصیل در این کشور چیست؟ وچگونه می توان ویزای کاری آلمان را دریافت کرد؟ در نوشتار زیر سعی شده است تا شما را با شرایط و نحوه ی دریافت ویزای تحصیلی و ویزای کاری کشورآلمان بیشتر آشنا کنیم.
آلمان قطب اقتصاد اروپا و یکی از کشورهای اروپای غربی است. پایتخت این کشور برلین و از کشورهای عضو پیمان شینگن می باشد. این کشور، از جنوب با اتریش و سوئیس ، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از غرب با فرانسه و هلند، از شمال با دریای بالتیک و دانمارک مرز مشترک دارد. برخلاف رکود اقتصادی که دامنگیر کشوهای اروپایی است، کشور آلمان دارای یک اقتصاد قوی در بین کشورهای اتحادیه اروپا می باشد علاوه بر اقتصاد پوپا جمعیت منفی و پیر در این کشور باعث شده تا جذب نیروی بی شماری جهت بازار کار خود از سرتا سر دنیا داشته باشد، همچنین امکاناتی که دانشگاه های این کشور برای تحصیل رایگان در آلمان و در دانشگاه های بسیار ممتاز خود با رتبه بالا مهیا کرده است از یک سو و امید به داشتن آینده ای روشن از سوی دیگر باعث شده است که کشور آلمان همیشه مورد استقبال علاقه مندان به تحصیل و کار واقع شود.
کارشناسان و مشاوران پارت ونک تلاش براین دارند تا شما علاقه مندان به مهاجرت تحصیلی و کاری را راهنمایی کرده تا بهترین روش را برای آینده خود انتخاب نمایید